logo

S drevom si tykáme

Palivové drevo

Next

Prečo TimberWood

Najdôležitejším faktorom v našej výrobe je výber kvalitných tvrdých drevín, bez mäkkej a tvrdej hniloby, uzlovej a zaparenej hmoty. Drevo je celoročne skladované v zastrešenom otvorenom sklade, kde neprichádza do styku s dažďom a prirodzenou cestou sa suší, čo rozširuje našu ponuku aj o suché palivové drevo. Prepravné klietky sú vyrábané výhradne v našej prevádzke podľa našich noriem, dimenzované na vysokú záťaž pri dlhých transportoch v kamiónoch. Tieto aspekty nám dovoľujú zaručiť sa vždy za rovnakú kvalitu produktu ako aj za bezpečné doručenie priamo k zákazníkovi.

Next

O nás

Sme aktívne rozrastajúca sa firma, ktorá stavia na vyše 20 rokoch skúseností v spracovaní drevnej hmoty. Tie nás priviedli k myšlienke, vďaka ktorej sme sa zamerali na dosiahnutie najvyššej kvality a vytvorili sme tak sieť stabilne spokojných malých i veľkých odberateľov na domácom i zahraničnom trhu. Bezodpadová výroba a spracovanie drevín výhradne z regulovaných ťažieb v obhospodarovaných lesoch sa stali pre nás rovnocennými hodnotami. Moderná technológia a vedenie 24/7 internetovej komunikácie nám umožňuje byť zákazníkom vždy nablízku a plniť objednávky na čas.

Next

Náš cieľ

Poskytnúť Európskemu trhu exkluzívnu kvalitu palivového dreva a zároveň inovovať technológiu pre uchovanie bezodpadovej a ekologickej výroby.

Next

Kontakt

Pavol Mik - konateľ


Topoľčianska cesta 322
Žabokreky nad Nitrou
Trenčiansky kraj, 958 52